درباره کمپانی هیل-رام

کمپانی Hill-Rom ترکیبی از برندها با میراث 450 ساله ی نوآوری و برتری شامل Hill-Rom، Liko، Trumpf Medical، Welch Allyn، Aspen و Allen است، تا برای بیماران و پرستاران، خروجی‌ها و نتایج بیشتری را به ارمغان بیاورد.
ایده اولیه حوزه فعالیت این کمپانی در سال 1929 توسط مؤسس آن، ویلیام آ. هیلبراند مطرح شد، کسی که می‌خواست "خانه را به بیمارستان بیاورد" (محیط بیمارستان را همچون محیط خانه بسازد). از آن زمان به بعد، در این صنعت پیش‌قدم شده و به عنوان شریک قابل اعتماد ارائه دهندگان خدمات پزشکی، پرستاران و بیماران در سراسر دنیا تبدیل شد. تا شور و شوق، فداکاری و نوآوری را برای ایجاد تغییر در زندگی افرادی که با آن‌ها سروکار دارند به ارمغان بیاورد.

درباره ی هلدینگ کمپانیHill-Rom

کمپانی Hill-Rom یک شرکت پیشرو در زمینه فن آوری پزشکی در جهان است، که محصولات، خدمات و بیش از 10000 کارمند آن در سراسر دنیا برای مراقبت های بهتر از بیماران در داخل یا خارج از بیمارستان به مردم کمک می‌کنند. ابداعات و نوآوری های آن در 5 حوزه ی اصلی: به حرکت در آوردن سریع بیمار، پیشگیری و مراقبت از زخم بستر، نظارت بر بیمار، جراحی ایمن، و بهداشت تنفسی، نتایج بالینی و اقتصادی را بهبود بخشیده و در بیش از 100 کشور محصولاتی جهت سرعت بخشیدن به درمان، و مدیریت و کنترل شرایط توسط پرستاران برای مراقبت از بیماران ارائه میدهد.. هر روزه، در سراسر جهان، ما نتایج حاصل برای بیماران و پرستاران را افزایش می‌دهیم.
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت hill-rom.com مراجعه کنید.

برندهای زیر مجموعه کمپانی Hill-Rom

 Hill-Rom

با تأسیس کمپانی Hill-Rom در سال 1929، تمرکز اصلی کمپانی تبدیل محیطی امن‌تر و راحت‌تر برای بیمار در بیمارستان ها بوده است. نام تجاری Hill-Rom با این دیدگاه توسعه یافت. تکامل این نام تجاری با سیستم تخت مراقبت های ویژه Progressa ادامه یافت، این سیستم یک تکنولوژی مراقبتی نوآورانه برای افزایش حرکت اولیه بیمار طراحی شده بود. Progressa اولین سیستم تخت مراقبت های ویژه است که از تکنولوژی پیشرفته StayInPlace استفاده می‌کند که در بیمارستان به بیماران کمک می‌کند در حین حرکت های تخت بهترین وضعیت/ حالت را داشته باشند. به پایین سر خوردن بیمار در تخت می‌تواند به تغییر مداوم وضعیت قرارگیری بیمار منجر شود و مسئولیت پرستاران در بلند کردن یا جابه¬جا کردن بیمار را افزایش دهد. در تکنولوژی StayInPlace، هنگام تغییر حرکت بیمار از وضعیت دراز کشیده به حالت نشستن، حرکت تخت را با کشیدگی طبیعی ستون فقرات هماهنگ می‌کند، در هنگام بالا آمدن قسمت سر تخت، به نگه‌داشتن بیمار در بهترین حالت کمک می‌کند تا به پایین سر خوردن بیمار را به حداقل برساند.
به حرکت درآوردن بیمار با سیستم تخت مراقبت های ویژه Progressa توسط 5 مرحله درمانی صورت میگیرد. بیمارانی که از وضعیت دراز کشیده¬ به حالت نشسته درآورده می‌شوند می‌توانند در طول راه رفتن با استفاده از سیستم جابه جایی بیمار "Liko" پشتیبانی شوند. این دو سیستم مثال های کلیدی برای راه حل های ترکیبی پیشنهادشده توسط کمپانی Hill-Rom هستند.
برنامه ی Progressive Mobility Program کمپانی Hill-Rom مکمل نمونه ای از امکانات سیستم تخت مراقبت های ویژه Progressa به منظور تسریع در به حرکت درآوردن بیمار بستری است، و شامل آموزش و پروتکل ها برای کمک به مراکز بهداشت و درمان در به حرکت در آوردن ایمن و موثر کمک می‌کند.

Allen Medical

Allen در سال 1984 تأسیس و بر اساس اکتون، ماساچوست پایه‌گذاری شد، و به یکی از تولیدکنندگان پیشرو جهان در اکسسوری های تخت های جراحی تبدیل شد. در همان سال، این برند با راه اندازی اولین پایه های لیتاتومی باقابلیت تنظیم ارتفاع (booted stirrup)، ‌عنوان نوآوری فنی را کسب نمود. از آن زمان به بعد، کمپانی Allen به معرفی محصولات نوآورانه برای پوزیشن دهی بیماران در اتاق عمل شامل تخت تخصصی جراحی ستون فقرات Allen®Advance Spine Table، پایه های لیتاتومی تخصصی جراحی ارولوژی Allen Yellofin® Stirrup و اکسسوری تخصصی جراحی شانه Allen Lift-Assist™ Beach Chair ادامه داده است. در سال 1999، کمپانی Allen توسط کمپانی Hill-Rom خریداری شد، که باعث گسترش محدوده ی کاری این شرکت در جراحی ایمن شد.
برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.AllenMedical.com مراجعه کنید.


Liko

برند Liko به‌عنوان متخصص در زمینه ی راهکارهای انتقال و بلند کردن بیمار از سال 2008 بخشی از کمپانی Hill-Rom بوده است. Liko در سال 1979 توسط مهندس و طراح سوئدی به نام گونار لیدال تأسیس شد و تخصص آن بر پایه ی 30 سال تجربه در این تجارت، بخصوص در محصولات برای بلند کردن و انتقال ایمن بیمار در محیط های بهداشتی و درمانی است. نمونه ای از محصولات کمپانی Liko شامل دستگاه های بلند کردن، آویزان کردن و انتقال دادن بیمار با لوازم جانبی است.
دستگاه بلند کردن Liko می‌تواند به‌راحتی با STaMP ترکیب شود، STaMP برنامه ی حرکت و انتقال ایمن است که توسط Hill-Rom طراحی شده است. این برنامه، با کاربردی آسان و ساده، با استفاده از یک ابزار کمکی به پرستاران در بلند کردن ایمن بیمار کمک می‌کند.
برای اطلاعات بیش‌تر به وب سایت www.Liko.com مراجعه کنید.

Medical Trumpf

Medical Trumpf مستقر در آلمان (که در اوت 2014 توسط کمپانی Hill-Rom خریداری شد) که طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات اتاق عمل را ارائه می‌دهد، که برای کیفیت محصولاتش مشهور است. محصولات آن شامل تخت های جراحی، ستون های سقفی، چراغ های جراحی با امکان قابلیت نصب دوربین و سیستم یکپارچه سازی تصاویر است. کمپانی Medical Trumpf در دنیا به‌عنوان مبتکر در ساخت محصولات پزشکی شناخته شده است. از ویژگی های بارز این کمپانی نصب اولین ستون های سقفی در سال 1978، ساخت تخت جراحی با تکنولوژی پیشرفته به ثبت رسیده coupling point system در سال 1997، اولین چراغ جراحی با تکنولوژی LED در سال 2005 و طراحی اولین ستون سقفی مدولار در سال 2010 می باشد.
این کمپانی با تولید محصولات هوشمندانه خود، انقلابی در فرایندهای کاری در اتاق های عمل، بخش مراقبت های ویژه و محیط های کلینیکی ایجاد کرده است، و به بیمارستان ها در ارائه مراقبت های کارآمد و ایمن به بیمارانشان کمک می کند.
برای اطلاعات بیش¬تر به وب‌سایت www.trumpfmedical.com مراجعه کنید.

Welch Allyn

Welch Allyn در سال 1915 در شهر اسکانیتلیز فالز، نیویورک تأسیس شد و در سپتامبر 2015 توسط کمپانی Hill-Rom خریداری شد. Welch Allyn با ترکیب دانش عملی و نظری و نوآوری و بهبود شرایط، چشم انداز منحصربه‌فردی به روی توسعه ی روش های تشخیصی گشوده است. از زمان اختراع اولین دستگاه معاینه چشم ophthalmoscope دستی، Welch Allyn صدها محصول و تکنولوژی برجسته را ساخته است تا در سطح جهانی به سازنده ی پیشتاز در تولید تجهیزات معاینه فیزیکی و تجهیزات علائم حیاتی مرتبط با EMR و روش های نظارت بر وضعیت قلب تبدیل شود. کمپانی Welch Allyn با حدود 2600 کارمند در 26 کشور مختلف برای توسعه و ساخت ابزارها و تکنولوژی های آینده مراقبت پزشکی، بر روی مشتریان متمرکز است.
برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.welchallyn.com مراجعه کنید.